Internetový prodej akvarijních ryb i s přepravou

Ti z vás, kteří se věnujete akvaristice, si možná uvědomujete, jak obtížné je mnohdy objevit dobrý zdroj prodeje akvarijních ryb. Ryby se prodávají v každém větším městě, ale ne vždy se jedná o důvěryhodné obchody, protože někde bývají ryby oslabené, jinde nakažené infekčními chorobami, a schází tu také pestřejší nabídka. Ještě složitější je situace, chcete-li si ryby koupit přes e-shop a nechat je dopravit k vám domů přepravní společností.

problematika SEO

Přitom to není tak obtížné, z hlediska logistiky. Akvarijní ryby uzavřete do více vrstev polyetylenových sáčků, které napustíte čistým kyslíkem z tlakové láhve. Sáčky s rybami umístíte do přepravního boxu – stačí pouhá kartonová krabice vystlaná polystyrenem, a dovnitř vložíte termo sáček, který udrží optimální teplotu uvnitř boxu i v zimních měsících. Ryby se pouze nedoporučuje přepravovat v silnějších mrazech, ale to v našich končinách bývá jen výjimečně.

Tímto způsobem pracuje na našem území pouze několik e-shopů s akvarijními rybami, a někteří lidé z České republiky si nechají dokonce zasílat ryby ze Slovenska. Chcete-li tuto situaci změnit, máte možnost, protože konkurence je velmi slabá.

akvarijní ryby

Co k tomu budete potřebovat? Kromě odborných znalostí a dovedností z oblasti akvaristiky také dobře zpracovaný e-shop. Ten je pochopitelně nutností, ale to není vše. Obchod nebude prosperovat, pokud se o něm lidé nedozví. Můžete o sobě dát na vědomí reklamními letáky, to jistě ano, ale nebude to mít cílený efekt, mnohem efektivnější je dát přednost samotnému e-shopu se zpracovanou problematikou SEO.

Prestashop SEO se zabývá tím, aby lidé při vyhledávání klíčových slov získali relevantní odkazy. Ve vašem případě konkrétně např. při vyhledávání klíčového výrazu „prodej akvarijních ryb přeprava“ vám díky optimalizaci Fastcentrik SEO vyhledávač zobrazí na prvních pozicích právě váš obchod, a lidé si budou moci bez problémů zakoupit, co budou chtít.