Legíny s vysokým pasem

Legíny, kdo by je neznal, takový doslova převratný vynález ve světě módních trendů. Pohodlné, příjemné, lehké, vždycky skvěle sedící. V různých barvách a jejich odstínech, v různých provedeních, od sportovních po společenské, také teplé na zimu, nebo extra tenké a krátké na léto, každá žena si přijde na své.

legíny

Prostě kdo jednou zažil příjemný pocit z nošení legín, už jejich svět neopustí, v šatníku budou přibývat další kousky a klasických kalhot postupně ubývat. Legíny se hodí na každou postavu, dámy, které se honosí štíhlýma a dlouhýma nohama se nemusí bát těch nejodvážnějších modelů, třeba kožených, křiklavě barevných, vzorovaných a bílá barva je pro ně jako stvořená. Ale ani slečny a ženy, plnějších tvarů se zdaleka nemusí legínám vyhýbat. Pokud zvolí tmavší barvu, která opticky zeštíhlí postavu, navíc vyberou z řady push up legín, které díky speciálnímu šití zadeček pozdvihnou a vytvarují a jestli ještě sáhnou po legínách s vysokým pasem, budou zaručeně nadšené. Na rozdíl od běžných kalhot, které je častou dřou na různých partiích, budou náhle jako v měkké bavlnce. Nic je nebude už škrtit, táhnout, a navíc vysoký pas stáhne bříško a postavu krásně zformuje. Můžete si v klidu vyrazit zaběhat do parku, nebo zacvičit do posilovny, už se nemusíte stydět za vaše neforemné tepláky. Pořiďte si tyto legíny s vysokým pasem také do práce i na svátečnější chvíle, třeba do kina, nebo na oslavu u přátel. Budete k nim moc zkombinovat topy, kterých jste se vždycky obávala.

legíny

Nyní se tato odložená trička, nebo halenky budou perfektně hodit k vaší postavě vylepšené legínami s vysokým pasem. Pokud byste se přeci jen ve vybraném modelu z nějakého důvodu necítili, je možná bezplatná výměna za jiný kus, nebo do 14 dní legíny prostě vrátíte. Takže neváhejte, nemáte co zkazit a určitě si vyberete.