Nenechte si menstruací překazit dovolenou


Pozvali vás vaši přátelé na společnou dovolenou, protože ví, že jste již nějaký ten pátek osamělá, a že byste se ráda s někým seznámila, ale prozatím se vám seznamování nedaří? Jelikož vás vaši kamarádi (a jsou-li to opravdu spolehliví a srdeční kamarádi) dobře znají, a vědí, jaké máte záliby, co vám vyhovuje, a jaký vyznáváte životní styl, naznačí jednomu z mužů, kterého také dobře znají, že by mohl svou osamělost rozetnout společně s vámi. O jeho přítomnosti se však nezmíní a bude to pro vás překvapení.

dovolená na Lipně

Dovolená může probíhat například tak, že se vypravíte k Pošumaví na Lipno, a pobyt v rodinném penzionu si můžete zpestřit pronájmem kánoí a vodáckého vybavení a splout si alespoň krátký úsek Vltavy z Vyššího Brodu do Českého Krumlova. Bude-li slunečné a teplé počasí, může to být přímo dovolená snů.

Jenže vás zaskočí menstruace a zauvažujete dokonce o tom, že kvůli tomu svůj pobyt zrušíte, ale toto je naprosto zoufalý počin, který vám může pokazit celý zbytek života. Žádnou dovolenou neodkládejte a využijte přednosti menstruačních kalhotek do vody. Můžete se s nimi koupat a na vodácké akci se uplatní velice spolehlivě, protože se nemusíte obávat náhodného namočení v průběhu plavby. Kalhotky jsou velmi spolehlivé a předčí ve svých vlastnostech i sice hygienické, ale spíše nepříjemné tampony a vložky.

žabky na pláži

A nakonec se ještě může stát, že avizovaný mladík, kterého chtěli vaši kamarádi s vámi seznámit, se ukáže jako velmi laskavý a milý společník, a zatoužíte s ním strávit nejen týden na Lipně, ale splout si Vltavu až ke zřícenině hradu Dívčí Kámen, kde je okolní krajina velmi romantická, a která patří dle názoru mnoha lidí k nejkrásnějším v Evropě. A vaší vzájemné přitažlivosti a lásce nebude na překážku ani menstruace, protože lze pod kalhotkami ukrýt vaginální antikoncepční pesar.