Seriózně a rychle

V dnešní těžké společenské, politické a finanční době nabývá na významu operativnost v nakládání s finančními prostředky. Pokud vlastníte například motorové vozidlo, karavan, motocykl, nákladní vozidlo, stavební stroj apod., je jednou z možností, jak sehnat potřebné finanční prostředky například na rychlou investici, či překlenutí dočasné finanční krize, prodej, či zástava. Mezi nejspolehlivější partnery v tomto oboru patří společnost Výkup aut Praha Auta-vykup, tato společnost se etabluje na trhu již od roku 1995 a to myslím mluví za vše. Není tajemstvím, že v tomto oboru, prodeje, nákupu a zástav vozidel, bylo učiněno mnoho nepoctivého, mnohdy až s kriminálním podtextem.

auto

Ostatně na tyto nešvary, vtipnou formou upozornil seriál z prostředí autobazarů s Petrem Čtvrtníčkem v hlavní roli, pod názvem Monte Carlo. Samozřejmě se jednalo o nadsázku, ale některé epizody vycházely z reálií tehdejší doby. Jako celá společnost, se i trh s ojetými i novými vozidly vyvíjel a doba a hlavně zákazníci, sami oddělili zrno od plev a zůstaly v tomto oboru vesměs seriózní společnosti, protože to, co my razíme od začátku naší činnosti, že pokojený zákazník je priorita a pokud je zákazník spokojený a pravidelně se vrací, generuje to nejen efekt finanční, ale hlavně efekt dobrého jména, který si nekoupíte, a je nade všechny placené reklamy.

nákladní

Náš tým je kdykoliv ochoten odpovědět na našem webu, jehož odkaz najdete zde. Pokud bychom chtěli vyzvednout, některé přednosti našeho know how, tak mezi jiným, že všechny administrativní záležitosti, vyřešíme za zákazníka, mezi jinými i starosti s odhlášením vozidla, ukončením havarijního i zákonného pojištění apod. Zákazník si může u nás dopřát komfortu, že nemusí nikam s vozem dojíždět a vše vyřídíme u něj doma, nebo na firmě a pryč jsou ty doby, kdy zákazník čekal na peníze a trnul, jestli a v jakém časovém úseku, proběhne vše v pořádku. Platba může proběhnout okamžitě, po převzetí vozidla.

Celý náš kolektiv se bude těšit na váš kontakt.