Soukromí nadevše

s set=UTF-8″>

V dnešní době mnozí z vás nevycestovali k moři, ale zůstali o dovolené doma. Ti, kteří už mají u svého domu bazén, nebo si ho toto léto pořídili, tak osvěžení a koupání v soukromí určitě ocenili.

Sny o krásném bydlení máme snad všichni. Přejeme si mít útulný domov a je jedno, jestli žijeme v bytovém nebo v rodinném domě.

Když máte tu možnost žít v rodinném domě, u které máte zahradu, tak pořízení bazénu je pro mnohé sen, který se dá splnit. A pořízení soukromého koupání nemusí být až tak velká finanční zátěž.

Je jedno, jestli máte bazén malý, velký, nadzemní nebo zapuštěný. Možná jste si dělali starosti s tím, jak docílíte v bazénu čistou vodu, bez velkých problémů a bez velkých investic. Zvlášť, když toto léto bylo více-méně deštivé a i větrné, protože díky tomuto počasí se bazén znečistí nejvíce.

Plachta. To je nejjednodušší řešení, jak znečištění bazénu zabránit. Čistota vody se dá samozřejmě pořídit i prostřednictvím chemie. Ale přece chceme mít vodu pro zdraví.

krycí plachta

Pro udržení čisté vody vám naše firma nabízí mnoho druhů bazénových plachet, které se dají použít na téměř všechny typy bazénů, v jakékoliv velikosti se prodávají bazénové plachty a různé fólie, které váš bazén ochrání před znečištěním a speciální solární plachta, s pomocí sluneční energie, vám vodu v bazénu ohřeje na příjemnou teplotu. Takže nejenom babí léto, ale i celé ostatní podzimní období si budete moci ještě užít s příjemným koupáním.

solární plachta

V případě, že plánujete stavbu nebo zakoupení rodinného domu, je dobré si svou zahradu s bazénem předem dobře promyslet. Nepodceňujte podzimní přípravy na zahradu. Je dobré plánovat, ale i realizace naplánování zahrady s průběhem stavby může být v souladu. A pokud vše bude s určitým předstihem, tak to nebudete litovat.

Když budete mít architekta (případně zahradního architekta), určitě vám nabídne předem několik alternativ, ze kterých si vyberete tak, aby se váš sen o zahradě s bazénem splnil.