Cenforce

Přípravek Cenforce 200mg je genericum neboli náhrada Viagry. Odsahuje stejnou účinnou látku jako Viagra. Tou látkou je Sildenafil. V balení najdete 10 kusů tablet. Oblíbený přípravek na podporu mužnosti – erekce.

nahota

Silnější, stabilnější a pevnější erekce

Na světě jsou miliony mužů, které trápí jeden a ten samý problém. Co je tím problémem? Samozřejmě postelové hrátky neboli právě konkrétně erekce. Od toho jsou zde naštěstí přípravky, které vám snadno a hravě pomohou opět k výkonům, které si žádáte a po kterých toužíte.

  • Slast, erotika a sex, to všechno patří do našich životů, tak se toho jen tak snadno nevzdávejte. V dnešní době jsou problémy s erekcí téměř na denním pořádku až poloviny mužů. Ať jsou starší nebo mladší, mohou mít problémy s erekcí. Právě nedostatečná erekce nebo vůbec žádná, nás vede k tomu, abychom začali přemýšlet a lámali si hlavu nad tím, co se vlastně děje. Některé příčiny jsou vlivem stárnutí lidského organismu. U starších mužů se s těmito problémy setkáváme čím dál častěji. Dalším případem jsou mladší typy mužů, kteří jsou naopak podrobeni dennodennímu stresu a nepříznivými vlivy z okolí a proto nemohou dosáhnout kvalitní, stabilní a pevné erekce po delší dobu.
  • Ničeho se nemusíte obávat, vše vyřeší jedna malá pilulka. Jakmile tělo přestane spolupracovat, začneme si dělat starosti, ale někdy je to zbytečné. Tělo zkrátka a dobře nemůže fungovat sto let, aniž by si nějaký čas neoddychlo. Jenomže to si jako muži nepřejeme a proto jsou zde přípravky, které nás opět dostanou do té správné formy. Užívejte si sexuálních hrátek naplno. Nenechejte se ničím omezovat.

sex

Neztrácejte naději na kvalitní sexuální život

Doporučená dávka je polovina jedné tablety. Pokud to nestačí, můžete zvýšit dávku na celou tabletu. Účinky se dostavují při sexuální stimulaci. Dostavují se půl hodiny až hodinu po užití a trvají 4 – 5 hodin. U želé může nastoupit účinek po deseti minutách.