Halogeny místo zvířat? Není problém!

Plánujete s dětmi vyrazit na výlet ale stále nevít kam? Máme tu pro vás skvělý tip! Vyrazte do cirkusu Roncalli! Nejedná se o ledajaký cirkus. Buďte si jisti, že nic takového jste nikdy v životě neviděli vy ani vaše děti. V tomhle cirkuse nenajdete totiž ani jedno živé zvíře. Všechny vystupující zvířátka, jsou pouze hologramy. Tímto zjištěním budou zajisté potěšeni všichni ochránci zvířat, neboť se jedná o průkopové řešení, jak uspokojit diváka, ale zároveň netýrat zvířata.

Rodným městem tohoto cirkusu je Německé město Kolín nad Rýnem, nicméně cirkus můžete vidět i jinde – vyráží totiž pravidelně na turné po různých destinacích.
manéž v cirkuse

Roncalli je ovšem cirkus s dlouholetou tradicí. Byl založen již v roce 1976. Ovšem do roku 2018 se jednalo pouze o tradiční cirkus. Nicméně potom majitel Paul Bernhard přišel s průlomovou myšlenkou. Údajně celý nápad vznikl díky BBC a vystoupení Justina Timberlakea, kde se objevil hologram zpěváka Prince.

Vše co byste potřebovali o již zmíněném cirkuse vědět, můžete naleznout na jejich webových stránkách www.roncalli.de. Kromě toho, že si zde můžete online koupit vstupenky a nakoupit suvenýry v e-shopu, můžete se zde dozvědět všechny potřebné informace o konaném turné.
hologram lva

Několik důvodů, proč byste cirkus měli navštívit právě i vy:

·         Nezapomenutelný zážitek

Moc často se člověku nestane, že vidí samotný hologram, natož aby se jednalo o zvířata v nadživotní velikosti! Jinými slovy, určitě nebudete zklamaní potom, co uvidíte obřího slona prohánět se vedle stáda divokých koní.

·         Žádná týraná zvířata

Pokud navštívíte zrovna tento cirkus, můžete si být jistí, že žádné zvíře netrpělo při nacvičování různých akrobatických kousků. Můžete v klidu sedět a vychutnat si fantastický zážitek.

·         Skvělý výlet

Pokud přemýšlíte kam s dětmi na výlet, neexistuje snad lepší výběr. Ano, sice je to trochu z ruky, ale zážitek bude o to větší. Nehledě na to, že Kolín na Rýnem je fantastické město, kde můžete shlédnout i velkou spoustu památek.