Kvalitní velké ocelové trubky

Jsem ze stavitelské rodiny a moc ráda něco stavím nebo vyrábím. Není ani výjimkou, že ráda něco opravím nebo něčemu dodám větší šmrnc. A k tomu se mi právě pokaždé hodí ocelové trubky velkých průměrů, které jsem využila při stavbě velkého výběhu pro slepice. Byla jsem totiž už dost zoufalá, protože se mi do výběhu a kurníku stále dostávala liška a kuny.

Ocel je hodně vyhledávaná

Přicházela jsem o slepice, ale taky mi vadilo, že mi cizí zvířata ničí stále příbytky pro slepice a žerou jídlo. Mě to pak stálo dost nervů a peněz, proto jsem se rozhodla, že s tím bude konec. Na internetu jsem si našla plánek, jak něco takového postavit, aby to bylo chráněné ze všech stran. Byly mi samozřejmě doporučeny ocelové trubky, které vydrží snad všechno. Navíc se s nimi dobře pracuje. A taky oceňuji jejich těžkou váhu. Zde se pak nemusím bát, že liška příbytek či výběh nadzvedne, jak to dělala doposud. Jednoduše vyhrabala důlek a prolezla.

Ocel je velmi kvalitní materiál

Takže jsem si hned druhý den začala shromažďovat všechen materiál. Mimo kvalitní ocelové trubky jsem si taky pořídila dřevěné laťky a pletivo, které taky brání menším zvířatům, v mém případě kunám a lasičkám. Z trubek jsem udělala sloupky a taky jsem dala pár dospod na zem, aby se liška nemohla podhrabat. A s výsledkem jsem byla opravdu moc spokojená. Příbytek mi trval asi dva týdny a od té doby mám klid nejen já, ale i mé slepice. Byla jsem taky moc ráda, že se moje práce líbila i ostatním sousedům, kteří se taky rozhodli svoje příbytky pro slepice opravit, aby měli slepice více chráněné. Když to tak vezmu, moc mě to bavilo a ani na tom nebylo nic moc složitého. Stačilo jen vydržet a mít jasnou představu a díle. Já jsem s tím ale neskončila. Mám v plánu s ocelí dále pracovat a udělat třeba nějaký zahradní nábytek. Proto se můžete obrátit na naše webové stránky, kde se dozvíte co a jak je potřeba.