Podpora podnikatelů i živnostníků

Podnikatelé a živnostníci mají již od pradávna problémy s čerpáním úvěrů a to kvůli nepravidelné výplatě a většímu riziku neschopnosti splácet. Banky a bankovní instituce proto na ně koukají skrze prsty a jen málokdy jim nabídnou stejné nebo podobné podmínky jako klasickým zaměstnancům. Horší úrok, přísnější schvalování nebo vyžádání i několikaleté historie plateb jsou jen některými z častých nevýhod a spousta živnostníků a podnikatelů proto svoje snahy o vlastním bydlení dříve nebo později vzdá. Řešení tohoto problému přitom existuje a to v podobě hypotéky bez doložení příjmů, díky které lze čerpat peníze na nemovitost, podnikání nebo i jiné účely bez zdlouhavých a nepříjemných průtahů. Úvěry od Nebankovnihypoteka nabízí vždy férové podmínky a jsou určeny žadatelům, které banky odmítly.

hypotéka

Vysoké ceny nemovitostí

Vysoké ceny nemovitostí znesnadňují pořízení vlastního bydlení a v mnoha případech se ceny dostaly do zcela nesmyslných výšek, při kterých si jen málokdo může pořídit vlastní byt nebo dům. Problémem přitom není jen absolutní vysoká cena, ale také výpočet hypotéky, který podléhá pravidlům ČNB. Lidé s nižšími příjmy proto na úvěry nedosáhnou a musí sen o vlastním bydlení odložit nebo zcela opustit. Finanční trh přitom nabízí možné řešení a to v podobě nebankovních půjček, které nabízí podobné ale ne tak přísné podmínky. Dobrý úrok, pravidelné splátky i délka splatnosti se podobají klasickým bankovním produktům a jsou proto ideálním řešením pro rodiny, které chtějí bydlet a nedosahují dostatečných společných příjmů.

peněženka

Využití získaných peněz je navíc čistě na žadateli a není třeba mít dopředu vyhlédnutou nemovitost nebo prostory k podnikání.

Na co lze peníze využít?

  • Koupě pozemku, rodinného domu nebo bytu
  • Rozjezd podnikání, uhrazení počátečních nákladů
  • Pokrytí dluhů a nezaplacených pohledávek
  • Dovolená nebo jiné volnočasové aktivity