Čeho se muži bojí?

Muži poslouchají už od malého dítěte, že muži nepláčou. Že silní a odvážní muži nemají dávat své city najevo. Že mají své city potlačovat. A že je to tak správně. A tak vyrůstají s přesvědčením, že city k ženám nemají projevovat vůbec. Ale to je špatná cesta. A nikam vás to ve vztahu nedostane. Právě komunikace, sdílení pocitů a citů jsou základní kameny šťastného a úspěšného vztahu, nebo manželství. Takže muži se bojí projevovat svoje city. Muži se často také bojí, že váš expartner byl lepší a že na něho myslíte častěji než na něj. Že je pro vás jakousi druhou variantou. A že tajně myslíte a toužíte stále jenom po expartnerovi.

muž

Proto se snažte dávat co nejvíce lásku vašemu partnerovi najevo. Muž v něm totiž stále vidí konkurenci. Ostatně jako ve všech vašich přátelích, kteří jsou mužského pohlaví. Musíte ho ujistit, že s bývalým už nejste. A chcete být jen s ním, a to je ze všeho nejdůležitější. Další strach, kterým muži trpí je, jestli jsou dostatečně dobří v posteli. Muži se hlavně bojí toho, aby vás nezklamali především. Na rozdíl od nás žen, které se bojí, aby byli co nejvíce sexy a přitažlivé. Muži se hodně obávají o svůj výkon. Pokud totiž nebudou dostatečně dobří v posteli, ztratí veškeré svoje sebevědomí. A to opravdu nechcete. A tak proto ho dostatečně chvalte ujistěte, že je dobrý a že vás to s ním opravdu baví.

muž

Další mužský strach je o tom, jestli ho přijme partnerčina rodina. Je to známka toho, že k vám cítí velkou úctu. Proto mu tak záleží na přijetí od vaší rodiny. Buďte za to ráda a važte si ho za to. Asi největší strach, který muže trápí je nevěra. Bojí se, že mu budete nevěrná. Jak už s expartnerem nebo jiným mužem ve vašem okolí. Chlapi jsou na to extrémně háklivý. Souvisí to s jejich nízkým sebevědomím a sebeláskou. Dejte mu dostatečně najevo jak je skvělý. To je asi nejlepší na velké mužské ego. Musí mít pocit, že je pro vás ten jedinečný a jediný. Já vím, že to není lehké hlavně když je muž chorobný žárlivec. A nedá se přesvědčit o opaku a žije jen ve vlastní smyšlené pravdě. Ale hlavně komunikujte. To je klíč.