Už jste vyzkoušeli zázračné tablety na hubnutí? A co jste zjistili?

Už jste si někdy koupili zázračný přípravek na hubnutí bmikalkulacka.cz, kde reklama slibovala rychlé úbytky nadbytečných kilogramů bez aktivního pohybu? Dokonce nám reklamy ukazují, jak pohodlně sedíte u televize a nějaký přístroj za vás pracuje a jste za pár týdnů jako proutek? Ani od sledování televizních pořadů vás to neodradí, tak je „nový“ a „revoluční“ způsob hubnutí bezbolestný. Anebo sezobnete po pár týdnů „zázračné“ tablety, který vymyslel MUDr. XY, jejichž účinnost ve světě letí už pár let, ale k nám, do České republiky se dostává až nyní, a právě teď s výhodnou slevou, která je tu jen pro vás?! Anebo si jen rozmícháte zázračný prášek ve vodě a hubnoucí koktejl vás zachrání?

lžíce psyllium

Pokud jste někdy uvěřili klamavým reklamám, a připouštíme, že je to velmi snadné, pak jste určitě zjistili, že slibované účinky se jaksi minuly s praxí. Je příjemné vidět, jak se z obézní dámy stává díky skvělým tabletám, nápojům, masážním pásům atd. atd. sličná slečna, na kterou je radost se podívat. A ten její přešťastný úsměv a v ruce drží samozřejmě zázračný prostředek …

Kdepak, bez vaší aktivní spolupráce prostě nezhubnete. Už si to jednou a pro vždy přiznejte a nevyhazujte peníze z oken. Ano, jsou určité přípravky, které vám pomohou nabudit dojem nasycenosti anebo takové, které zrychlí spalování tuků, ale nic nepřijde samo od sebe.

dívka nadváha

Podstatou hubnutí je přiznat sám sobě, ne že jsem zklamal(a) sám sebe a své okolí, ale přiznat si obezitu, procítit, že mi nadbytečná kila už sužují život a najít motivaci k tomu, abych podstoupil (a) změnu životního stylu. Někomu stačí si přečíst článek v časopise a sdílet svůj příběh s člověkem, který dokázal pro něho kdysi nemožné, ale dokázal to a vy s ním můžete soucítit natolik, že vás jeho příběh osloví a jdete do toho. Jiný se chce znovu zalíbit partnerovi. Druhého zase zastaví, bohužel, infarkt nebo mozková mrtvice, ano, to vše se může stát. Pokud přežijete, je to pro vás první VAROVÁNÍ.