Zpestřete si den skákáním

Pohybová aktivita je přínosná pro naše zdraví, kterého si vážíme a přejeme si ho mít – v co nejlepší kondici. Není však pohyb stejného druhu, protože se v jeho řadách najde i činnost, která vám přinese radost a současně vám odbourá i nějaké kalorie.
Skočte si i vy na návštěvu do Jumppark Brno, kde si den užijete na maximum. V tomto trampolínovém parku na vás čekají desítky trampolín a možností k tomu, jak se odreagovat formou skákání, které vám posílí celé tělo.

skákání na trampolíně

Příležitost pro rodiny s dětmi

Jestli vaše děti zbožňují ten pocit, kdy vesele hopsají vždy, když mají příležitost, věřte, že toto místo jich zcela nadchne. Uspořádat zde můžete i oslavu narozenin, kde si parta dětí užije kopec legrace. Po ruce budete mít i trenéra, který vaše děti naučí tomu, jak skákat a třeba jim ukáže i nějaké akrobatické kousky. Přinést si můžete vlastní dort, jinak na vás bude čekat malé občerstvení a pití pro každou příležitost.
Rovněž tak je tento park báječný pro starší generaci, kdy si můžou i prarodiče užít nenáročnou pohybovou aktivitu s vnoučaty, protože skákání nijak nezatěžuje klouby, díky měkkému dopadu na trampolínu.

zábavný park

Pro všechny, kteří chtějí zhubnout pár kil

V případě, že toužíte začít cvičit, může vás zaujmout i nabídka tréninků v Jumpparku. Pořádně se zapotíte, posílíte celé tělo, zpevníte ochablé svalstvo a dopřejete vaší psychice velkou dávku endorfinů. Nemějte však obavy, tento sport je vhodný pro všechny věkové a váhové kategorie. Trampolíny unesou dostatečně velkou zátěž, díky čemu se nemusíte obávat toho, že to není nic pro vás.
Zapojte se i vy do programu, který vám může zlepšit vaši kondici a přinést i pocit štěstí a užívání si z aktivity, která není omezená věkem. Můžete se spolehnout, že si odnesete pouze pozitivní zážitky a vzpomínky s vašimi nejbližšími nebo přáteli. A taktéž musíte uznat, že trochu odpočinku a zábavy potřebuje každý – bez ohledu na to, jestli jste mladí nebo staří.