Hodnocení tvářenek

Tvářenky mají mnoho odstínů, od fialové po růžovou, až meruňkovou. Mohou být lesklé či matné, pigmentované či méně. Je však třeba, aby tvářenka vydržela dostatečně dlouho. Některé produkty jsou opravdu kvalitní, jiné již méně. Pojďme si některé produkty představit.
 otevřené tvářenky
Makeup Revolution Blushing hearts
Zapečená tvářena se třemi odstíny v jednou, ve tvaru srdce a opravdu roztomilém obalu. Má 10g, což je opravdu dost, je dobře pigmentovaná, ale také velmi světlá. Tento výrobek se rozšířil mezi mnoha dívkami, proto ji také většina doma alespoň jednu vlastní.
 
Dermacol Duoblusher
Duoblusher od Dermacolu s opravdu krásným a nápaditým vzorem. Na vrchu najdete bronzer a dole tvářenku, která má příjemnou barvu vhodnou přesně pro děvčata s tmavšími vlasy. Je matující a cenově velmi přijatelná.
 
Annabelle minerals
Minerální produkt, který je dobře pigmentovaný a přírodně zabarvený. Ovšem stejně jako další jejich výrobky chce i tento trochu zručnosti. Avšak výhodou je výdrž, jelikož produkty této značky dokáží na pleti přetrpět i fitness.
 
Burjois Le Duo Blush
Dua jsou očividně velmi v oblibě. Toto duo je však opravdu vydařené. Výdrž je skvělá a nanášení taktéž. Produkt moc nepráší a obal obsahuje malé zrcátko. Dalším plusem je jistě příjemná vůně, která k dobré pigmentaci přidá jen třešničku na dort. Avšak za necelé 3g zaplatíte 300 kč. Je to hodně, ale oproti jiným vám tento produkt dlouho vydrží.
 štětečky na tvářenku
Sephora Colorful
Nakonec taková klasika, která zde zaznít musí. Tato tvářenka je dobře pigmentovaná, produktu je dostatek a neflekatí. Navíc má příjemnou nenucenou barvu a neobsahuje ani přespříliš třpytivých kousků.
 
Pokud toužíte po některém z těchto produktů, jistě neváhejte a kupte si jej. Většina z nich není zbytečně finančně náročná, a tak si je může pořídit téměř kdokoliv. Poté už jen nanést a s chutí nosit.