Dejte barvu i svým vlasům

Ve světě módy, se dnes už nic nepokládá za módní výstřelek, ale jako inspirace. Jestli přijde někdo s nějakým novým nápadem a trendem, je vysoká pravděpodobnost, že se to rychle uchytí, i za cenu, že to bude mít krátkou dobu slávy. Barvy hýbou světem, malujeme si nimi zdi v bytě, obrázky na papír a kupujeme si oblečení různých barevných kombinací. Proč nezkusit vybarvit vlasy, taktéž pestrými barvami, jaké máme rádi?

duhové vlasy
Jednorázové barvy

Je pochopitelné, že vše, co se týče vašeho obličeje, oblečení a zásadně vlasů, vás prezentuje. Obavy, z neznámého stylu mít, ale nemusíte. Pokud váháte a předem nevíte, jaký budete mít postoj k výsledku, sáhněte po barevným šampónu na vlasy, který budete mít jenom krátkou dobu, než se nesmyje. Sama uvidíte, jak se vám váš nový „look“ bude líbit a jestli při něm nebudete chtít i zůstat.

Paruky

Nezamlouvá se vám, přebarvit si vlasy na odstín, který se jen tak nevidí? Zkuste využít širokého sortimentu ve světě paruk. I kdyby jste ji měla použít na nějakou párty, nebo večer, bezesporu se najde více lidí, kteří vám ji budou závidět, než pomlouvat. Výhodou je, že ji můžete kdykoliv budete chtít sundat a opět nasadit. Minimálně jednu ve vašem šatníku, musíte taky rozhodně mít!
fialové vlasy

Dlouhotrvající změna!

Buďte nespoutaná, nezávislá a otevřená možnostem. Dejte svým vlasům odstín barvy. Není žádným rozmarem mít dnes růžové, modré, nebo zelené vlasy. Když se projdete po ulici, všimněte si, že nebudete jediná, která má svobodu vybrat si, jaká barva jejím vlasům opravdu přistane! A co je špatného na tom, vystoupit z řadu a mít barevné vlasy? Naprosto nic, pokud se v nich budete cítit dobře a budete je hrdě nosit!

3 důvody, proč vaším barevným stylem vlasům oslnit:


1.      Muži si vás okamžitě všimnou, už nebudete šedá myška!


2.      Překonáte své hranice, nebudete zakonzervovaný typ!


3.      Dáte najevo okolí, že jste šťastná, protože nebát se výzev je přitažlivý!


4.2/5 - (4 votes)